O nás

Nákupy dřevomateriálu i farieb a lakov sa vám u nás oplatí, či už ste firma, živnostník alebo koncový zákazník. Okrem e-shopu pre vás máme k dispozícii aj 2 kamenné predajne v ČR a náš personál je kedykoľvek pripravený vám poradiť osobne, telefonicky i po e-mailu. Tešíme sa na vás!

Naša rýdzo česká firma ARTISAN DŘEVOPRODEJ s. r. o. vznikla na základe dlhoročných skúseností s predajom drevomateriálu a pôsobí na trhu už viac než desať rokov.

Špecializujeme sa na nákup a predaj drevárskeho sortimentu a všetkého ďalšieho, čo je pre prácu s drevom potrebné. O dreve toho vieme veľa a dokážeme vám potrebný materiál nielen dodať, ale taktiež kvalifikovane poradiť, aké drevo na aký účel vybrať, ako sa oňho starať a ako ho ošetriť, aby vydržalo veľa rokov nielen plne funkčné, ale taktiež pekné.

Prevádzkujeme e-shop a taktiež 11 kamenných predajní po celej českej republike, kde vám ponúkame širokú škálu kvalitných farieb, lakov a olejov na ošetrenie dreva. Predávame produkty iba niekoľkých výrobcov, s ktorými máme dlhodobo dobré skúsenosti.

  • Všetko na jednom mieste - drevomateriál, farby, spojovací materiál.
  • 20 rokov skúseností.
  • Doprava drevomateriálu vlastnými vozidlami.
  • Profesionálne poradenstvo s čímkoľvek.
  • Online poradňa denne 8–22 hod.
  • Veľkej skladové zásoby na centrálnom sklade.
  • Zaregistrované firmy u nás získavajú zľavy a výhody už navždy.

Našími autami dovezieme tovar až k vám domov alebo na stavbu v SR.

Hotlinka od Po do Ne 8-22. Potrebujete sa poradiť? Sme na telefóne od rána do večera.

Požičiavame vzorkovníky. Pošleme vám poštou vzorkovník farieb, WPC plotoviek a terás i plastových plotov.

3 000+ produktov skladom. U nás si určite vyberiete. Na sklade máme vyše 3 000 rôznych produktov drevomateriálu, farieb a spojovacieho materiálu.

Každý zaregistrovaný senior nad 60 rokov u nás nakúpi so seniorskými zľavami.